kfc_mutfak_ortada

Parça tavuktan yepyeni kova menülerine, kanattan dürüme ve burgere kadar çok farklı damak zevkine hitap eden KFC, mutfağını müşterilerine açarak bir ilke imza attı.

kfc_mutfak_ortada_17052017

Artık severek tükettiğiniz tavuk ürünlerinin nasıl hazırlandığını görebileceksiniz. ‘Mutfak Ortada’ projesiyle, dileyen herkes KFC’nin mutfağına girip lezzet yolculuğuna tanıklık edebiliyor.

haber_yansima_01_280417

Sloganını ‘Parmak Isırtan Lezzet’ olarak değiştiren KFC Türkiye, yeni slogan lansmanını sosyal medyaya taşıdı. Gün boyu fenomenlerin bandajlı parmakları merak konusu olurken 27 milyon kişiye erişim sağlandı

haber_yansima_02_280417

Türkiye’nin geleneksel lezzeti tavuk pilavı yeniden yorumladı. Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan pilav, KFC’nin parmak ısırtan lezzetleri arasına girdi. Tüm ürünleri yüzde yüz gerçek tavuk etiyle ve efsaneleşen 11 baharatlı gizli tarifiyle usta şefler tarafından hazırlanarak tüketicilere sunulan KFC, yeni tavuk pilav menüsüyle doyurucu bir seçenek sunuyor

haber_yansima_03_280417

Nisanda satışa çıkacak Bahar Kovası ile KFC, baharda evlerine sığamayan, dışarı çıkıp güneşle buluşmak için sahillere inen, piknik yapan herkesi tavuk yemeye bekliyor.