kfc_tedarikciler2
banvit_logo_kfc_daima_taze

Tamamen doğal yemlerle beslenen tavuklarımızı islami usullere uygun ve Helal Gıda Standardı’na göre helal kesimini yapan Banvit A.Ş.’den alıyoruz. Banvit pilicinin lezzeti ve güvenilirliği üretiminin her aşamasında gerçekleştirilen titiz kontrollerden kaynaklanmaktadır.

torku_logo_kfc_daima_taze

Patates ve Soğan Halkamızı, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan ve kendi ürettiğini kendi fabrikalarında işleyen Torku ile güvenle size sunuyoruz.

euro_fresh_logo_kfc_daima_taze

Taze ve sağlıklı olduğu kadar lezzetli de olan sebze ürünlerimizi, teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak ayıklanıp temizlendikten sonra sağlıklı ortamlarda paketleyen Euro Fresh’den alıyoruz.

fersan_logo_kfc_daima_taze

Lezzetli turşularımızı her yıl Türkiye’de üretilen toplam salatalığın dörtte birini turşu olarak işleyen Fersan Fermantasyon ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’den almaktayız.

doysam_logo_kfc_daima_taze

Tane Mısır’ımızı hızlı ve güvenilir sevkiyatı ile ürün kalitesini, çeşitliliğini bir araya getiren Işık Gıda markası Doysam’dan alıyoruz.

assan_foods_logo_kfc_daima_taze

Soslarımızı Kibar Holding’in gıda yatırımı Assan Foods’dan alıyoruz. Assan Foods domates salçası, ketçap, mayonez ve dünya mutfakları için çeşitli soslardan oluşan geniş ürün gamıyla 4 kıtada 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan bir tedarikçidir.

east_balt_bakeries_logo_kfc_daima_taze

KFC Türkiye olarak hamburger ekmeklerimizi ve Biscuit ürünümüzü East Balt Gıda’dan alıyoruz. Merkezi Chiago olan East Balt, 1998 yılından bu yana Kocaeli Çayırova’da bulunan tesisleri ile hamburger ekmeği üretmek üzere Türkiye’de faaliyete geçmiş olup, bugün süpermarket zincirlerine ve yurtdışı pazarlarına da hizmet vermektedir.

yayla_logo_kfc_daima_taze

Tane tane pirinçlerimizi müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını önde tutan tesisleri ve katma değerli ürün gamıyla, teketicileri ve iş ortaklarına değer katan tedarik zinciri ile Yayla Agro Gıda Sanayi ve Nakliyat A.Ş.’den alıyoruz.

griffith_foods_logo_kfc_daima_taze

Gravy sosumuzu Griffith Foods’dan alıyoruz. 1919’dan bu yana her zaman uzun vadeli müşteri ilişkilerine inanan ve iş ortaklarına birinci kalite ve güvenilirlik sunan Griffith Foods, Asya, Avrupa ve Amerika’da hizmet vermekte olan küresel bir şirkettir.